Відредагувати зазначені вирази: Намічені такі міроприємства, соціальний робітник, дякувати декана,виступив завідуючий поліклініки, прийшла дільнична лікарка, перекладачка Львіна запізнилася, взяти білет на поїзд, любий тираж, о...
Відредагувати зазначені вирази: Намічені такі міроприємства, соціальний робітник, дякувати декана,виступив завідуючий поліклініки, прийшла дільнична лікарка, перекладачка Львіна запізнилася, взяти білет на поїзд, любий тираж, обосновати необхідність, наказ по особистому складу.
Ответ(ы) на вопрос:
Намічені такі заходи: соціальний робітник, дякувати деканові, виступ завідуючої лікарні, прихід дільничої лікарки, запізнення перекладачки Львіної, взяття білету на проїзд, любий тираж, обгрунтування необхідності, наказ по особистому складу.
Пробачте, але я не зовсім зрозуміла завдання. Ще раз приношу свої вибачення.
Намічені такі заходи, соціальний працівник, дякувати деканові, виступив завідуючий поліклінікою, прийшла дільничний лікар, перекладач Львіна запізнилася, узяти квиток на потяг, будь-який тираж (або наклад), обгрунтувати необхідність, наказ по особовому складу.