Відредагувати зазначені вирази: Намічені такі міроприємства, соціальний робітник, дякувати декана,виступив завідуючий поліклініки, прийшла дільнична лікарка, перекладачка Львіна запізнилася, взяти білет на поїзд, любий тираж, о...

Відредагувати зазначені вирази: Намічені такі міроприємства, соціальний робітник, дякувати декана,виступив завідуючий поліклініки, прийшла дільнична лікарка, перекладачка Львіна запізнилася, взяти білет на поїзд, любий тираж, обосновати необхідність, наказ по особистому складу.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Намічені такі заходи: соціальний робітник, дякувати деканові, виступ завідуючої лікарні, прихід дільничої лікарки, запізнення перекладачки Львіної, взяття білету на проїзд, любий тираж, обгрунтування необхідності, наказ по особистому складу.  Пробачте, але я не зовсім зрозуміла завдання. Ще раз приношу свої вибачення.
Гость
Намічені такі заходи, соціальний працівник, дякувати деканові, виступив завідуючий поліклінікою, прийшла дільничний лікар, перекладач Львіна запізнилася, узяти квиток на потяг, будь-який тираж (або наклад), обгрунтувати необхідність, наказ по особовому складу.