Відредагуйте будь - ласка речення. Визначте характер у кожному реченні. 1. Вірші популярного поета Андрія Демиденко, написані ним в результаті подорожі по Африці, скоро будуть опубліковані в журналі.2. Розкладіть буклети по вс...

 Відредагуйте будь - ласка речення. Визначте характер у кожному реченні.  1. Вірші популярного поета Андрія Демиденко, написані ним в результаті подорожі по Африці, скоро будуть опубліковані в журналі. 2. Розкладіть буклети по всім столам. 3. Ми зіткнулися з самою серйозною проблемою. 4. Депутат, виступивши передостаннім, порушив регламент. 5. Ехо пішло гаєм.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Вірші популярного поета Андрія ДемиденкА, написані ним в результаті подорожі по Африці, скоро будуть опубліковані в журналі. 2. Розкладіть буклети по всіХ столаХ. 3. Ми зіткнулися з НАЙсерйознышою проблемою. 4. Депутат, ЯКИЙ виступив передостаннім, порушив регламент. 5. ЛУНА пішла гаєм.