Відредагуйте речення. 1. Хочете переконатись в цінних властивостях в'єтнамських кабачків? 2. Їхати морем мати відмовилась, так як боялась штормової качки. У другому щось із "качкою" не те, а впершому навіть не здогадуюсь. Буду ...

Відредагуйте речення. 1. Хочете переконатись в цінних властивостях в'єтнамських кабачків? 2. Їхати морем мати відмовилась, так як боялась штормової качки. У другому щось із "качкою" не те, а впершому навіть не здогадуюсь. Буду дуже вдячна, якщо допоможете)))
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Хочете переконатися в корисних властивостях в*єтнамських кабачків? 2. Їхати морем мати відмовилася, так як боялася хитавиці. Пояснення:     1. Коли говорять ЦІННЕ найчастіше мають на увазі щось матеріальне.     2. КАЧКА в українській мові вживається у значенні - птах, а в реченні мається на увазі хитавиця.