Відредагуйте речення: 1. Мій батько-економіст по спеціальності. 2. Не можна їхати в городському транспорті ,не оплативши за проїзд. 3. Серіал розпочнеться в одинадцять годин. 4. Я трохи опоздав і прийшов у п`ять хвилин сьомої. ...

Відредагуйте речення: 1. Мій батько-економіст по спеціальності. 2. Не можна їхати в городському транспорті ,не оплативши за проїзд. 3. Серіал розпочнеться в одинадцять годин. 4. Я трохи опоздав і прийшов у п`ять хвилин сьомої. 5. Максим відсутній по хворобі. 6. Завдяки хворобі він відстав по математики. 7. У сто метрів від школи відкрили тренажерний зал. 8. Учитель зачитав оцінки по диктанту.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Мій батько  - економіст за фахом Не можна їхати у міському транспорті, не сплативши проїзд. Серіал розпочнеться об одинадцятій. Я трохи спізнився і прийшов у п`ять по шостій. Максим відсутній через хворобу. Через хворобу він відстав з математики. У ста метрах від школи відкрили тренажерний зал. Учитель оголосив оцінки за диктант.