Відредагуйте речення. 1. Усі бажаючі записатися в бібліотеку повинні мати читацький білет. 2. Наш вуз багатий хорошими традиціями. 3. Більшість студентів не мають на сього

Відредагуйте речення. 1. Усі бажаючі записатися в бібліотеку повинні мати читацький білет. 2. Наш вуз багатий хорошими традиціями. 3. Більшість студентів не мають на сього дні домашнє завдання. 4. Нам повезло з місцем навчання в багатьох відношеннях.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Усі, хто бажає записатися до бібліотеки, повинні придбати читацький квиток. 2. Наш вуз має багато хороших традицій. 3. Більшість студентів не отримали сьогодні домашнього завдання. 4. Нам пощастило відносно місця навчання у багатьох аспектах.