Відредагуйте речення. Виправте помилки, допущені при утворенні ступенів порівняння прикметників. 1. Найбільш вигідніший кредит можна оформити у Приватбанку. 2. Безготівкова оплата більш розповсюдженіша форма розрахунків у всьо...
Відредагуйте речення. Виправте помилки, допущені при утворенні ступенів порівняння прикметників.
1. Найбільш вигідніший кредит можна оформити у Приватбанку.
2. Безготівкова оплата більш розповсюдженіша форма розрахунків у всьому світі, чим готівкова.
3. Microsoft – сама успішна корпорація світу.
4. Найневигідніше вкладати кошти в аграрний комплекс.
5. Пільгові позики для банків менш вигідніші, чим іпотечні позички.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1. Найбільш вигідний кредит можна оформити у Приватбанку.
2. Безготівкова оплата більш розповсюджена форма розрахунків у всьому світі, чим готівкова.
3. Microsoft – найуспішніша корпорація світу.
4. Якнайвигідніше вкладати кошти в аграрний комплекс.
5. Пільгові позики для банків менш вигідні, чим іпотечні позички.