Відредагуйте речення: Я приймав участь у спортивних змаганнях . Хочу подякувати учасників круглого столу. Випускники мають більш відповыдальныше ставитися до навчання.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Я брав участь у спортивних змаганнях . Хочу подякувати учасникам круглого столу. Випускники мають більш відповідально ставитися до навчання.