Відредагуйте текст і запишіть. Під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановле...
Відредагуйте текст і запишіть. Під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою еффективністю.
До найбільш поширених методів визначення оптимального обсягу виробництва выдносяться: метод зіставлення валових показнеків та метод зіставлення граничних показнеків.
При використанні цих методів застосовуються наступні допущення: підприємство виробляє і реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимізація прибутку в даний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбвчається, що вся інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в данний період дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, що випускається, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, роблять найбільший вплив на економіку підприємства, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що будуть прийняті віфрні рішення.
Ответ(ы) на вопрос:
Оптимальний обсяг виробництва продукції забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по її виготовленню ( тобто виконанню робіт ) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою еффективністю.
До найбільш поширених методів визначення виробництва відносяться:
1) зіставлення валових показників
2) зіставлення граничних показників.
При використанні цих правил застосовуються наступні вимоги: підприємство виробляє та реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимілізація прибутку в данний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбачається, що всі інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в данний період - дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, яка встановлюється, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, робить найбільший вплив на економіку, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що буде прийнято вірне вирішення цієї проблеми.
Під оптимальним обсягом виробництва продукції розуміється такий обсяг, який забезпечує виконання укладених договорів і зобов`язань по виробництву продукції (виконанню робіт) у встановлені терміни з мінімумом витрат і максимально можливою ефективністю.
До найбільш поширених методів визначення оптимального обсягу виробництва відносяться: метод зіставлення валових показників та метод зіставлення граничних показників.
При використанні цих методів застосовуються наступні допущення: підприємство виробляє і реалізує лише 1 товар; метою підприємства є максимізація прибутку в даний період; оптимізуються лише ціна і обсяг виробництва (передбачається, що вся інші параметри діяльності підприємства залишаються незмінними); обсяг виробництва в даний період дорівнює обсягу реалізації.
Приведені допущення можуть здатися досить жорсткими, проте, якщо взяти до уваги, що саме ціна товару, що випускається, і обсяг його виробництва й реалізації, як правило, роблять найбільший вплив на економіку підприємства, вживання вказаних методів значною мірою підвищує вірогідність того, що будуть прийняті вірні рішення.