Відредагуйте й запишіть речення,замінивши неточно вжиті слова. 1-З вікон іі квартири відкривався чудовий погляд на Дніпро. 2-За селом э невеликий ставок,де купаэться риба. 3-Усім слід виконувати правила поведінки в суспільних м...

Відредагуйте й запишіть речення,замінивши неточно вжиті слова. 1-З вікон іі квартири відкривався чудовий погляд на Дніпро. 2-За селом э невеликий ставок,де купаэться риба. 3-Усім слід виконувати правила поведінки в суспільних містах. 4-На уроках літератури ми роздивлялися твір Михайла Коцюбинського "Intermezzo". 5-Під вершником був вродливий темно-коричневий кінь. 6-Співробітник не прийшов на роботу завдяки хворобі. 7-Не дивлячись на брак досвіду,юнак упорався з роботою.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
4. розглядали 6.через хворобу 3.в суспiльних мiсцях(мабуть) 1 можливо краэвид(а не погляд)