Відстань між двома портами - 424 км. Із цих портів одночасно на зустріч один одному в

Відстань між двома портами - 424 км. Із цих портів одночасно на зустріч один одному вирушили два катери.Швидкість одного з них 56 км/год, а іншого на 6 км/год менше. Через скільки годин вони зустрінуться?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
56-6=50км/ч скорость второго катера 56+50=106км/ч скорость сближения 424:106=4ч -время через которое катера встретятся