Відстань між двома пристанями 96 км. З обох пристаней одночасно назустріч один одному вирушили катері і моторний човен. Швидкість катера 32 км/ год, а човна- у два рази менша. Через скільки годин вони зустрінуться?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) 32 : 2 = 16 км/ч - скорость човна 2) 32 + 16 = 48 км/ч - скорость сближения 3) 96 : 48 = 2 ч - через столько они встретятся.