Відстань від однієї станції до другої поїд проїжджає за 6 год, рухаючись зі швидкістю 30 км/год. За який час подолає автомобіль половину цього шляху, коли рухатиметься зі швидкістю 45 км/год?

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
6*30=180км поїзд проїхав за 6 год 180/2=90км половина відстані 90/45=2год подолає автомобіль половину цього шляху,коли рухатиметься зі швидкістю  45км/год