Вік Хоттабича записуесться числом,утвориними різними цифрами.Про це число відомо таке:1)якщо першу і останню цифру закреслети,то дістанемо найбільше двоцефрове число,сума якого з цифр дорвінює 13 2)перша цифра числа більше за й...

Вік Хоттабича записуесться числом,утвориними різними цифрами.Про це число відомо таке:1)якщо першу і останню цифру закреслети,то дістанемо найбільше двоцефрове число,сума якого з цифр дорвінює 13 2)перша цифра числа більше за його останню цифру в 4 рази 3)остання цифа числа наймешне парне число.Скільки років Хоттабичу
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
По идее, получается число 2948 лет