Вікна              поля           мечіН.вР.вД.вЗ.вО.вМ.ввизначте відмінки до цих слів:

Вікна              поля           мечі Н.в Р.в Д.в З.в О.в М.в визначте відмінки до цих слів:
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
н.в. вікна                н.в. поля                      н.в. мечі р.в. вікон                р.в. полів                     р.в мечів д.в. вікнам             д.в. полям                    д.в. мечам з.в. вікна                з.в. поля                       з.в. мечі о.в. вікнами            о.в полями                   о.в. мечами м.в. на вікнах         м.в. на полях                м.в на мечах