Виконуючи завдання, робітник за перший день виготовив 1/3 усіх деталей, а за другий — 1/4 тієї кількості, що залишилася. Решту деталей робітник виготовив за третій день. Скільки деталей становить завдання, якщо за перший день в...

Виконуючи завдання, робітник за перший день виготовив 1/3 усіх деталей, а за другий — 1/4 тієї кількості, що залишилася. Решту деталей робітник виготовив за третій день. Скільки деталей становить завдання, якщо за перший день він виготовив на 30 деталей менше, ніж за третій?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1/3 делим на 1/4 Ответ:0,34 0,34 умножения на 30 Ответ:3.123