Виміряй довжини сторін і знайди периметри трикутників. Порівняй довжини найбільших сторін трикутників АВС і КМО та їх периметри.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Найбільша сторона трикутника АВС  АВ=4см, а трикутника КМО КМ=9см 1) 9-4=5(см)- сторона КМ більша ніж сторона АВ; 2) 4+3+2=9(см)- периметр трикутника АВС; 3) 9+6+4=19(см)- периметр трикутника КМО; 4) 19-9=10(см) Більший периметр трикутника КМО;