Виписати 5 прикметників, утворити вищий і найвищий ступінь порівняння. Записати 3 речення. із займенником, визначити розряд.
Ответ(ы) на вопрос:
гарний- гарніший-найгарніший далекий- дальший- якнайдальший могутній- могутніший-наймогутніший розумний- розумніший-найбільш розумний здібний- здібніший-найздібніший Великі ті, ХТО не злякався смерті.( відносний) ЦЯ дічина знайома мені.(вказівний) МОЯ мама - найпрекрасніша жінка на Землі. (присвійний)