Виписати розповідне речення :  Розбігайтесь,людоньки,хто кудою!                                        горобець із білою бородою!                                                                                                  ...

Виписати розповідне речення :  Розбігайтесь,людоньки,хто кудою!                                        горобець із білою бородою!                                                                                                  може,він старійшина чи мудрець?                                                                                         може,він заслужений горобець?                                                                                             ні,несе у дзьобику він піринку,пригодиться діточкам на перинку.плиззззззззззззз
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
перше речення,друге речення і останне речення _ це є розповідне