Виписати слова з префіксом : здійснення, звіробій, зрозумілий, звичай, загітувати, звучати, змарнілий, зархівований, знайомий, сваритися, сфантазований, свербіли, стовбичити,зекономити, зявитися, злоститися,зрадіти,зініційовани...
Виписати слова з префіксом : здійснення, звіробій, зрозумілий, звичай, загітувати, звучати, змарнілий, зархівований, знайомий, сваритися, сфантазований, свербіли, стовбичити,зекономити, зявитися, злоститися,зрадіти,зініційований,значення,зявитися.
Сьогодні срочно треба ПЛІС!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
зрозумілий, загітувати, змарнілий, зархівований, сфантазований, зекономити, з'явитися, зрадіти,зініційований,з'явитися.