Виписати три словосполучення іменик +прикметник. У полісаднику восени квітують жоржини. Хтось дав цій квітці дуже вишукане імя. І вона цілком заслуговує на нього. Особливо приємно відчувати ніжний та легкий аромат жоржин після...
Виписати три словосполучення іменик +прикметник. У полісаднику восени квітують жоржини. Хтось дав цій квітці дуже вишукане імя. І вона цілком заслуговує на нього. Особливо приємно відчувати ніжний та легкий аромат жоржин після дощу. Колір жоржин буває різним: ніжно - жовтим , або жовтогарячим. а ще фіолетовимбілим ліловим , бузковим. І червоним він теж буває. Яскраві жоржинивпадають в око та милують його похмурої осені.
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
вишукане ім'я, яскраві жоржини, похмурої осені.