Виписати у стовпчик слова з подовженими приголосними звуками.1.Дерево сильне корінням,а людина знанням.2.Читання - ось краще навчання.3.Чим повніше джерело знань,тим глибше ріка життя.4.Маленька праця краща за велике безділля.

Виписати у стовпчик слова з подовженими приголосними звуками. 1.Дерево сильне корінням,а людина знанням. 2.Читання - ось краще навчання. 3.Чим повніше джерело знань,тим глибше ріка життя. 4.Маленька праця краща за велике безділля.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
знанням корінням читання навчання життя   безділля