Виписати з художньої літератури фрагмент діалогу 8 реплiк. Помогите пожалуйста)

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Люди торгувалися не весело, як було до війни, а з якоюсь похмурою настирливістю, наче бороли один одного і ніяк не могли побороти:— Скільки ж ви даєте?— П'ять кухлів.— Так спідниця ж — подивіться!— Як хочете, не силую.— Шість!— Нє-є...— Дитину хвору в Полтаву на тачці везу...— Ну то давайте вже.— Запальнички, замки, кресала, губка, кремінь!— ...А воно ж на ваті чи на клоччі?— Що ви, що ви, дядечку! Осьдечки, дивіться: вата.— Півпуда.— Скільки?!!— Сіль-крупка! Печатне мило загряничне! Тільки за марки!— ...То дійдемося ми з вами?— Хіба що на тому світі.— Ну й люди ж! Наче до війни таких не було.— Біда наплодила...Ряди скінчилися.Із повісті Григора Тютюнника "Климко"