Виписати з книг художньої літератури 6 речень з фразеологічними зворотами

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ну що йому скажеш, коли в нього в голові мак росте? Всюди били у вічі злидні та недостачі. Не нрай з вогнем , Оксано, бо ти , здається, й досі  не знаєш, цо таке життя. Тепер час нам направити молодого раджу на пряму і добру путь , бо через ту свою селянку він зовсім збився з пантелику. Золотими літерами вписують в історію України Киівщину.