ВИПИШИ З ТЕКСТУ ДІЄСЛОВА З ПРЕФІКСАМИ,ПРЕФІКСИ ПОЗНАЧ.ДО КОЖНОГО ДІЄСЛОВА ПОСТАВ ПИТАННЯ , ВИЗНАЧ ЧАС. У розпалі садіння дерев. У цій радісній і корисній справі діти не поступаються дорослим . Обережно, щоб не пошкодити корінн...

 ВИПИШИ З ТЕКСТУ ДІЄСЛОВА З ПРЕФІКСАМИ,ПРЕФІКСИ ПОЗНАЧ.ДО КОЖНОГО ДІЄСЛОВА ПОСТАВ ПИТАННЯ , ВИЗНАЧ ЧАС. У розпалі садіння дерев.  У цій радісній і корисній справі діти не поступаються дорослим . Обережно, щоб не пошкодити коріння, викопують і переноять поснулі деревця  в нові місця. Навесні прокинеться деревце і почне рости людям на радість і користь.  І кожний з дітей, хто посадив і виростив деревце, поставив собі за життя чудовий зелений пам`ятник на віки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Поступаються (що роблять ?)-преф.-по- (тепер.час )Пошкодити (що зробити ? ) преф.-по-(неознач.форма )Викопують (що роблять ?) преф.-ви-(тепер.час )Переноять (що роблять ?) преф.-пере-(тепер.час )Прокинеться (що зробить ?) преф.-про-(майбут.час )Посадив (що зробив ?) преф.-по-(минул.час )Виростив(що зробив ?)преф.-ви-(минул.час)Поставив (що зробив ?) преф.-по-(минул.час )