Випишіть 11 числівників з віршу: Земля - одна, планет - багато, на небі - тисячі зірок; шість буднів тижня, одне свято і безліч у полях квіток. Число числівник називає, і всяк школяр це добре знає; Один, два, три, чотири, п'ять...

Випишіть 11 числівників з віршу: Земля - одна, планет - багато, на небі - тисячі зірок; шість буднів тижня, одне свято і безліч у полях квіток. Число числівник називає, і всяк школяр це добре знає; Один, два, три, чотири, п'ять - учімось, друзі, рахувать!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
  одна,тисячі ,шість, одне ,один ,два ,три ,чотири ,п'ять , багато ,безліч .