Випішіть підряд у колонку словосполучення в такому порядку 1) з прислівниками 2) з прийменниками 3) із словосполучниками 4) з частками

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Вийде фраза- в которому браття милують згоду! приймен-зберігати в памяті, про вовка помовка, бадьорий нааперекір, іти проти течії, стояти поперек горла, дякую за увагу(браття) сполучн-сміх і гріх, мир або війна, плоть і кров,було та загуло, любов чи ненависть, стояв, щоб допомогти, тьмяний, мов день(милують) частка-язик не повертається, згавав  навіть позаторішнє, що ж поробиш, ударив би лихом, дух аж забиває(згоду), присл-звідусіль потрошку, скоса дивитися,дощенту зруйнувати, стиха розмовляти, триматися осторонь,зовсім неправильно, смакувати наперед, бути насторожі