Випишіть речення, у яких прикладка зі сполучником як відокремлюється. Розставте розділові знаки.У якому реченні немає прикладки? 1. Як бригадир він розпочав роботу першим. 2. Пам'ять про Лесю Українку як геніальну поетесу житим...

Випишіть речення, у яких прикладка зі сполучником як відокремлюється. Розставте розділові знаки.У якому реченні немає прикладки? 1. Як бригадир він розпочав роботу першим. 2. Пам'ять про Лесю Українку як геніальну поетесу житиме у віках. 3. Плоди калини і кору верби, бруньки та листя берези застосовували як протизапальні засоби. 4. Усе своє свідоме життя Іван Сірко провів на війні і як справжній патріот присвятив його боротьбі з ворогами своєї вітчизни (І. Шаповал). 5. Ім'я Івана Сірка як ватажка оточене було ореолом нездоланності, і тому вороги боялися його більше вогню (І.Шаповал). 6. Про хист Довженка як письменника заговорили на повен голос тільки в роки Другої світової війни (М. Рильський). 7. Усе як цвіт осипалось безслідно, і час його давно позамітав... (І. Гнатюк). ДАЮ 30 БАЛІВ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Речення, у яких прикладка зі сполучником як відокремлюється.   1. Як бригадир, він розпочав роботу першим. 4. Усе своє свідоме життя Іван Сірко провів на війні і, як справжній патріот, присвятив його боротьбі з ворогами своєї вітчизни (І. Шаповал).   Речення, у якому немає прикладки. 7. Усе, як цвіт, осипалось безслідно, і час його давно позамітав... (І. Гнатюк). (порівняльний зворот)