Випишить строфу , яка містить однорідні члени речення, виражені прислівниками?                                                           Плакуча верба на ставу ,                                                                  ...

Випишить строфу , яка містить однорідні члени речення, виражені прислівниками?                                                           Плакуча верба на ставу ,                                                                                                                полоще сріблясту листву  і тихо та сумно щомить  на вітрі шумить.  Учора стояла їх три,  ошатні красуні-сестри.  Сьогодні зосталась одна, тому і плакуча вона,  тому і сумна.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Сьогодні зосталась одна ,тому і плакуча вона,тому і сумна .