Випишіть усі можливі словосполучення . Тиша ходить між деревами, стає навшпиньки ?

Випишіть усі можливі словосполучення . Тиша ходить між деревами, стає навшпиньки ??іля кожної черешні, тягнеться до густого листя, до ягід, торкається до них промінням липневого сонця
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Ходить (де?)між деревами,стає(як?)навшпиньки,тягнеться(куди?)до густого листя,тягнеться (куди?) до ягід,торкається (чим?) промінням,сонця(якого?)липневого