Випишіть з цього вірша всі епвтети, метафори і порівнчння: КОЛИ ТИ МУЖ - БУДЬ МУЖНІМ Коли ти муж — будь мужнім, Знайди життєву путь, А лялькою на шворках В руках судьби не будь. Пес недолугий — доля. Лякає навісна Лиш кволих — ...

Випишіть з цього вірша всі епвтети, метафори і порівнчння: КОЛИ ТИ МУЖ - БУДЬ МУЖНІМ Коли ти муж — будь мужнім, Знайди життєву путь, А лялькою на шворках В руках судьби не будь. Пес недолугий — доля. Лякає навісна Лиш кволих — і тікає Від сміливих вона. Коли ти муж — будь мужнім, Не тільки на словах.  Найкращий з Демосфенів — Меч у твоїх руках.  Твори у вирі битви, А довершивши твір —  Замовкни, як змовкає Гроза за краєм гір. Коли ти муж — будь мужнім, Вмій правду боронить. Хоча б і довелося За неї кров пролить. Зумій заради правди Зламать життя своє. Честь в боротьбі — найвище, Що в тебе в світі є. Коли ти муж — будь мужнім, Борися і страждай, Але своєї волі Нікому не віддай! Хто продається — гине В зневазі і ганьбі.  «Голодний, але вільний!» — Впиши в девіз собі. Коли ти муж — будь мужнім, І в водоверті літ Тебе не подолають Ні люди, ані світ. Будь дубом, котрий буря З корінням вирива, Але який не гнеться Під вітром, як трава!
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Епітети — мужній, кволий, сміливий, навісна. Порівняння — замовкни, як змовкає гроза за краєм гір; будь дубом, що не гнеться під вітром, як трава. Метафори — пес недолугий — доля; лялькою на шворках в руках долі не будь; будь дубом, котрий буря з корінням вирива.