Виправте мовностилістичні помилки. Обгрунтуйте свою правку. 1.Я пообіцяв, ща виконаю роботу швидко і при великій якості. 2. Дбатимемо, щоб овочі надходили у торговельну мережу у свіжому стані, пообіцяв голова фермерського госпо...

Виправте мовностилістичні помилки. Обгрунтуйте свою правку. 1.Я пообіцяв, ща виконаю роботу швидко і при великій якості. 2. Дбатимемо, щоб овочі надходили у торговельну мережу у свіжому стані, пообіцяв голова фермерського господарства. 3.Саме головне завдання - здати вчасно об'єкт - наголосив архітектор споруди.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Я пообіцяв, що виконаю роботу швидко і якісно 2) "Ми подбаємо, щоб овочі надходили у торговельну мережу у свіжому стані" - пообіцяв голова фермерського господарства. 3) "Найголовніе завдання - вчасно здати об'єкт", - наголосив архітектор споруди.