Виправте помилки. 1. Ви заявляєте, що в одного з нападників був чорний хви­ лястий волос? 2. Так ви стверджуєте, що тюль була не капроно­ва, а проста? 3. З якого часу ви працюєте секретаршою? 4. Значить, останній раз ви бачил...

Виправте помилки. 1. Ви заявляєте, що в одного з нападників був чорний хви­ лястий волос? 2. Так ви стверджуєте, що тюль була не капроно­ва, а проста? 3. З якого часу ви працюєте секретаршою? 4. Значить, останній раз ви бачили викладачку на уроці 24 лютого? 5. Не пам'ятаєте, в якому ряді ви сиділи? 6. Ви пра­цювали 15 серпня у відділі готових платтів? А хто працював у той день у відділі панчохів і шкарпеток? 7. Які торта виготовляв у той день ваш ресторан? 8. А як ви поясните виявлення у ва- 195 Р.І. Пащук , Н.М. Поліщук , Н.Є. Тара н шому портфелі жіночого тапочка 37-го розміру, що належав Лі­совій? 9. У яких стосунках ви були з Бондар Юрієм Аркадьеви­ чем?
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Чорне хвилясте волосся. 3) Як давно ви працюєте секретаршою 4) Викладача(незалежно від статі) 6) готових суконь 7) торти 8) жіночого капця 9) Аркадієвичем