Виправте помилки. Під час контрольної роботи з правознавства Олеся, демонструючи свої знання з правознавства, навела приклад застосування норм права на практиці: «Олексій Олександрович раптово розбагатів: він орендував земельну...

Виправте помилки. Під час контрольної роботи з правознавства Олеся, демонструючи свої знання з правознавства, навела приклад застосування норм права на практиці: «Олексій Олександрович раптово розбагатів: він орендував земельну ділянку та території підсобного господарства коледжу, де вирощував сільськогосподарські культури, а коли строк оренди минув, ділянка перейшла йому у власність. Потім він її вигідно продав. З отриманими грошима Олексій Олександрович поїхав до Києва, де познайомився з резидентом СІЛА і купив у нього ліцензію на торгівлю спиртними напоями. Після повернення додому він був притягнутий до матеріальної відповідальності прокуратурою міста за порушення правил внутрішнього розпорядку коледжу».
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
во первых после окончания аренды, месность переходит в руки до того кто дал эту аренду и когда ты арендуешь что то ты это продать не можешь