Виправте помилки в рекламі: Авіаквитки до любого міста Америки. Елегантні та розкішні моделі весільного вбрання з Германії. Рослинний сироп швидко полегшує всі види кашлю у дітей та взрослих. Підписуйтесь на газети ...

Виправте помилки в рекламі: Авіаквитки до любого міста Америки. Елегантні та розкішні моделі весільного вбрання з Германії. Рослинний сироп швидко полегшує всі види кашлю у дітей та взрослих. Підписуйтесь на газети та журнали. Ваші фотографії приймуть участь у розіграші призів. Найкращі квартири по собівартості (Лише на протязі місяця).
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1). замість "любого" має бути "будь-який" 2).замість Германії- Німеччина 3). замість "взрослих" - "дорослих" 4). ніби все добре 5).Ваші фотографії будуть надіслані для вашої участі у розіграші призів 6). незнаю але "собівартості" - точно не правильно.