Вірш на тему серце в 4 класі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Чи згоряє? Таки згоряє!Що згоряє? – та все потроху…Почуття, що комусь не треба,Й кусень злості, покритий мохом. Вигорає дощенту  радість,Обертаються в попіл мрії.У багатті надій забутихДесь тихесенько серце тліє…
Гость
Розкажи мені, серце, про долю,Про надії і віру у щастя,Про ті віщі незвідані роліВ неминучім життєвім причасті. Розкажи мені, серце, про святість,Про відродження в щирому слові,Про печалі земні і про радість,Про не випиту чашу любові. Розкажи мені, серце, про вірність,Про страхи, що послаблюють віру,Про розлуку і прощення зрілість,Як непевність зростає в довіру. Розкажи мені, серце, про мужність,Із яким я чекаю смеркання...Там, під зорями, звучно і дружньоСерця два шепотять про кохання.