Вірш про Айвенго!! дуже треба!!! українською або російською!!!!
Ответ(ы) на вопрос:
У вас мадам У вас мадам нестримні руки. Направити їх в користь треба, а ви в кохання граєте усюди і інколи плюєте в небо. У вас мадам нестримні очі, якась пихатість в них присутня. Мерехкотіння зір пророчить, а вам сумління не позичать. У вас мадам нестримні думки. Наполеон не вмів так гарно грати. У тактиці ви асом були, та як вас можна було не кохати. Так як у ніжності вам не признатись і стати голим без понтів. Ви вибачайте я не вмів людьми так гратись, я просто жив, коханням вашим жив.