Віршик на день народження дідусі

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Дідусь мій дорогий, З днем народження тебе! Бери мерщій, рідний, Вітання від мене! Побажати тобі хочу я Бути веселим, не хворіти, Зустріти другу молодість, Ні про що не шкодувати!
Гость
З ювілеєм і з роками, Що прожив ти щедро й плідно! Ти усім ділився з нами, Не жалів нічого рідний, Ти працюєш без утоми, У турботах день при дні, Щоб достаток був удома, Тепло й затишок в сім’ї. Дітям – поміч і надія, Люблячий дідусь – онукам, І робити все уміють Працьовиті твої руки. Тим, що маємо сьогодні, Ми завдячуєм тобі! Найдорожчий, найрідніший, Щастя ти даруєш всім!