Висловіть свою думку з приводу того кого шкода в казці Говорюща риба і хто винен у ній?6 клас книга Авраменко 120ст)))Даю 10б

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Тут можна зробити багато різних припущень.Можна сказати,що жінка рибалки винна у тому що говорюща риба загинула,бо через ії неуважність все це сталося.Також у цьому винен рибалка,бо він міг уточнити і сказати що його приятель це риба,а не сказати що це лиш мій приятель.Не кожна людина може уявити ТАКОГО приятеля.Але у риби теж є доля неправильності в діях.Вона могла сказати рибалці щоб він особисто ії привів у свою хату