визнач головні члени в кожному реченні. підкресли їх.                                                          1.пішов шелест по діброві. шепчуть густі лози.                                                                     ...

 визнач головні члени в кожному реченні. підкресли їх.                                                          1.пішов шелест по діброві. шепчуть густі лози.                                                                             2.лягло сонце за горою.  зірки засіяли...                                                                                       3вже вечір із повної жмені зірки розсипає зелені.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1.пішов шелест по діброві. шепчуть густі лози. 2.лягло сонце за горою. зірки засіяли... 3вже вечір із повної жмені зірки розсипає зелені.1.Пішов-присудок,шелест - підмет.2.Лягло-присудок,сонце - підмет,зірки - підмет,засіяли-присудок.3.Зірки-підмет,розсипає - присудок.