Визначити рядок, в якому частка НЕ пишеться разом: А. (Не)добачати, (не)гайно, (не)забаром, (не)мовби; Б. (Не)навидіти, (не)жить, (не)вона, (не)нароком; В. (Не)мовля, (не)

Визначити рядок, в якому частка НЕ пишеться разом: А. (Не)добачати, (не)гайно, (не)забаром, (не)мовби; Б. (Не)навидіти, (не)жить, (не)вона, (не)нароком; В. (Не)мовля, (не) волити, (не)пишучи, (не)доплатити; Г. (Не)вгамований, (не)втомно, (не)ук, (не)тільки.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
А.Недобачати,негайно,незабаром,немовби