Визначити рядок, в якому допущена помилка в перекладі: А. Знать по объявлениям – знати з оголошень; Б. На протяжении многих лет – протягом багатьох років; В. В семь часов

Визначити рядок, в якому допущена помилка в перекладі: А. Знать по объявлениям – знати з оголошень; Б. На протяжении многих лет – протягом багатьох років; В. В семь часов – о сьомій годині; Г. Не состоялось из- за погоды – не відбулося із-за погоди
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Правильний варіант - Г. Бо в україньскій мові немае такого - *із-за*