Визначити спосіб словотвору(суфіксальний,префіксальньй,складання основ........) Лікар-терапевт,малоземелля, багатоплановість, інформування, зітхання, натуралізм. антропологія, братик-голубчик.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Лікар-терапевт ( складання слів ) малоземелля  ( складання основ ) багатоплановість ( префіксально-суфіксальний (неуверенна)) інформування  (суфіксальній) зітхання (суфіксальний) натуралізм ( без афіксний ) антропологія ( - ) братик-голубчик (складання слів)