Визначити всі члени реення:підмет,присудок,другорядні.Хто не жив посеред бурі той ціни не знаэ силі. Я в серці маю те, що не вмираэ. Кожний із нас маэ в серці заряд, силу любові  і ніжності , що виведе нас до мети.

Визначити всі члени реення:підмет,присудок,другорядні. Хто не жив посеред бурі той ціни не знаэ силі. Я в серці маю те, що не вмираэ.  Кожний із нас маэ в серці заряд, силу любові  і ніжності , що виведе нас до мети.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) Хто, той - підмети не жив, не знає - присудки посеред - обставина бурі, ціни, силі - додатки 2) Я, те - підмети маю, не вмирає -присудки в серці - додаток 3) Кожний з нас - підмет  має, виведе - присудки серці, заряд, силу любові і ніжності, мети - додатки