Визначте будь-ласка де який тип клімату(поміпний пояс)1)середня темрература січня -8 градусівсередня температура липня +25 градусів940мм опадів___________________тип клімату2)середня темрература січня +6 градусівсередня темпера...

Визначте будь-ласка де який тип клімату(поміпний пояс) 1)середня темрература січня -8 градусів середня температура липня +25 градусів 940мм опадів ___________________тип клімату 2)середня темрература січня +6 градусів середня температура липня +18 градусів 630мм опадів ___________________тип клімату 3)середня темрература січня -11 градусів середня температура липня +15 градусів 600мм опадів ___________________тип клімату 4)середня темрература січня -28 градусів середня температура липня +18 градусів 400мм опадів ___________________тип клімату ДЯКУЮ
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
1) умеренный муссонный 2) субтропический с равномерным увлажнением 3) умеренно континентальный 4) умеренный континентальный