Визначте джерела походження фразеологізмів.Знати собі ціну, лити воду на чужий млин, мати грунт під ногами, заварити кашуЮ легкий хліб , гав ловити, скатертю доріжка, закидати вудку , птиця високого польоту, альфа  омега.

Визначте джерела походження фразеологізмів. Знати собі ціну, лити воду на чужий млин, мати грунт під ногами, заварити кашуЮ легкий хліб , гав ловити, скатертю доріжка, закидати вудку , птиця високого польоту, альфа  омега.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Це все фольклор, тобто, усна народна творчiсть.