Визначте хто з перерахованих осіб є сім'єю ? а)бабуся й онук, який гостює унеї на канікулах б)працівниця соціальної служби і дідусь, якого вона доглядає г)жінка та чоловік, які проживають разом та виховують спільну дитину
Визначте хто з перерахованих осіб є сім'єю ?
а)бабуся й онук, який гостює унеї на канікулах
б)працівниця соціальної служби і дідусь, якого вона доглядає
г)жінка та чоловік, які проживають разом та виховують спільну дитину
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
жінка та чоловік,які проживають разом та виховують спільну дитину