Визначте НЕОБХІДНУ послідовність (1-4)використання фурмул та властивостей(А-Д) лог?

Визначте НЕОБХІДНУ послідовність (1-4)використання фурмул та властивостей(А-Д) лог??рифмів та степенів при обчисленні значення виразу "2 в степені( два логарифми з основою 4 від 9 мінус логарифм з основою 8 від 27)" Все що в дужках "()" це степінь. А- основна логарифмічна тотожність Б- логарифм степеня додатного числа В- логарифм частки додатних чисел Г- НАСЛІДОК з формули переходу до нової основи логарифму Д- частка степенів Напроти дії (А-Д) напишіть отримані дезультати після цієї дії.
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Этож иза задаса ответ 65