Визначте послідовність етапів засвоєння білкової їжі від моменту проковтування: A підшлунковий сік розщеплює білок Б кров транспортує амінокислоти до клітин організму В хлоридна кислота сприяє денатурації білка Г амінокисло...

Визначте послідовність етапів засвоєння білкової їжі від моменту проковтування: A підшлунковий сік розщеплює білок Б кров транспортує амінокислоти до клітин організму В хлоридна кислота сприяє денатурації білка Г амінокислоти всмоктуються ворсинками кишечнику
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
A підшлунковий сік розщеплює білок-2 Б кров транспортує амінокислоти до клітин організму-4 В хлоридна кислота сприяє денатурації білка-1 Г амінокислоти всмоктуються ворсинками кишечнику-3