Визначте правильну послідовність сезонних явищ у житті птахів.А зимівляБ линькаВ виведення і вигодовування пташенятГ Підготовка до розмноження і розмноження

Визначте правильну послідовність сезонних явищ у житті птахів. А зимівля Б линька В виведення і вигодовування пташенят Г Підготовка до розмноження і розмноження
Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Б. Линька Г.  Підготовка до розмноження і розмноження А. Зимівля В. Виведення і вигодовування пташенят