Визначте протяжність Австралії в градусах і кілометрах з заходу на схід від мису Стіп-Пойнт до мису Байрон, якщо довжина дуги паралелі становить приблизно 96,5 км.

Гость
Ответ(ы) на вопрос:
Гость
Знаходьте 30 паралель південної широти. На ній знаходите крайні точки. Крайня східна точка одно 33 градуси, а західна 18 градусівПротяжність материка з 30 паралелі південної широти становить:а) в градусах 33 - 18 =15 - градусів б) в кілометрах 15* 96,5 = 1447, 5Прости український погано знаю, так що зможеш сама на український переписати))